top of page
Самоаналіз заняття

ОРІЄНТОВНІ ПИТАННЯ КОРОТКОГО САМОАНАЛІЗУ ЗАНЯТТЯ

 

1. Яке місце займає проведене заняття у структурі програми, за якою працює вихователь? Як воно пов'язано з попереднім (-ми), на що спирається (актуальні знання, вміння і навички дітей)? Як це заняття «працює» на наступні заняття? Проведене заняття є базовим для наступного чи підсумковим?

2. Чи правильно визначено мету заняття? Як узгоджуються між собою цілі щодо розвитку, навчання та виховання дітей?

3. Чи було враховано вікові особливості дітей групи під час проведення заняття? Охарактеризувати реальні інтелектуальні можливості і здібності дітей. Який критерій був головним під час визначення типу та виду заняття?

4. Які завдання було розв'язано на занятті? Чи було забезпечено їх комплексність, взаємозв'язок? Які завдання були головними, стрижневими?

5. Чи була раціональною обрана структура заняття? Визначити оптимальність обраної форми організації дітей. Обгрунтувати вибір використаних методів і прийомів навчання.

6. Оптимальність визначення часового співвідношення частин заняття. Яким чином забезпечувалася працездатність дітей на занятті? Коли наступила втома (або перевтома) дітей? Які заходи було використано, щоб запобігти втомі дітей на занятті?

7. Охарактеризувати правильність власного мовлення та мовлення дітей. Ставлення вихователя до мовленнєвих помилок дітей. Які прийоми виправлення помилок було використано під час заняття?

8. Чи вдалося правильно визначити завдання, місце, форми і прийоми контролю за навчальною діяльністю дітей? Як було організовано навчання дітей оцінно-контрольних дій під час заняття (самоконтроль і самооцінка) ?

9. Чи вдалося реалізувати всі поставлені завдання? Якщо ні, то чому? Коли вихователь планує здійснити нереалізовані плани? Яка допомога необхідна вихователю в роботі із цією віковою групою з боку адміністрації?

 

 

 

Календар

Звернення громадян

Наш заклад

дошкільної освіти

bottom of page